تبلیغات
علوم کامپیوتر دانشگاه فسا
    RSS
» راهنمای معماری و اصول سیستم های کامپیوتری ( یکشنبه 2 اسفند 1394 )
» جلسات کتابخوانی عم قزی ( یکشنبه 4 بهمن 1394 )
» کتاب مسافر ( چهارشنبه 16 دی 1394 )
» اردوی علمی الکامپ ( یکشنبه 15 آذر 1394 )
» نمایشگاه کتاب ( یکشنبه 1 آذر 1394 )
» اعضاء شورای مرکزی ( چهارشنبه 27 آبان 1394 )
» اطلاعیه رای گیری اعضای شورای مرکزی ( چهارشنبه 20 آبان 1394 )
» بی مصرف های پر ادا و اصول... ( سه شنبه 19 آبان 1394 )                                                                                           

با سلام و درود به دانشجویان علوم کامپیوتر

بدون مقدمه و البته با گذشتن از دنیایی درددل و ناگفته بدینوسیله مراتب کناره گیری خود از سمت دبیری و شورای مرکزی را اعلام داشته و اگر تصمیم، اظهار نظر و یا اقدامی از سوی اینجانب شما را آزرده خاطر کرد و همچنین قبل از استعفای اینجانب شورای مرکزی را در جریان نگذاشتم ،عذرخواهی و پوزش صمیمانه ام را بپذیرید.

هر آمدنی، رفتنی دارد.

------


داستان از روزی شروع شد که به اینجانب به دلیل درج شدن نام دانشگاه در وبلاگ تماس و ایراداتی از آن گرفتند.

دو راه بیشتر نداشتم:

1-وبلاگ رابه طور کلی حذف کنم.

2-وبلاگ وابسته به انجمن باشد.

به خاطر علاقه خاصی که به وبلاگ نویسی داشتم،  گزینه دو را انتخاب کردم. قابل ذکر است که خبری از وجود انجمن علوم کامپیوتر در آن مقطع زمانی نبود، بنابراین هر جوری بود با کمک دوستان انجمن را تاسیس کردیم. اوایل با شور و اشتیاق و انرژی خاصی در انجمن فعالیت می کردم.

سال اول با وجود تجربه و امکانات اندک توانستیم چند همایش و کلاس برگزار کنیم و همچنین نشریه ای منتشر کردیم که مسولین دانشگاه حمایت نسبتا خوبی از انجمن ها داشتند.

همایشی که در آن تمام دانشجویان علوم کامپیوتر گرد هم آمده بودند خیلی امیدوار کننده بود.

ولی جای  تأسف و تعجب داشت که استقبالی از کلاس ها و انتخابات اردیبهشت ماه 93 نشد که واقعا ناامید کننده بود. هر چند با تشکیل شورای جدید باز هم با انرژی کار را دنبال کردم.

رفته رفته که سال جدید تحصیلی فرا رسید، سیستم امور فرهنگی تغییر کرد و در حالی که سال پیش ، روند رو به رشدی داشت، به یک باره با افت شدیدی مواجه شد و در حال حاضر سازمان دهی خوب نداشته و انجمن ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.امیدوارم امور فرهنگی به روال سال گذشته برگردد.

در مهر ماه امسال غرفه ای در دانشگاه بر پا شد و مسابقه ای در رابطه با رشته خودمان برگزار کردیم اما خیلی جالب بود که کسی استقبال نکرد!!

شاید ندانید که چه قدر برپایی یک برنامه یا مسابقه وقت گیراست و هنگامی که خود دانشجویان علوم کامپیوتر استقبال نکنند ، واقعا نا امید کننده می باشد.

جالب است بدانید همانند انجمن ها ی سایر دانشگاه ها اتاق خاص و بودجه آنچنانی در اختیار نداریم، سالن همایشی نداریم که به راحتی و بدون استرس تمام سمینارها را در آنجا برگزار کنیم.

بله موارد بالا امکانات عادی و پیش پا افتاده ای برای یک دانشگاه محسوب میشود در حالی که برای ما آرزو!!

فقط می خواهم بگویم دبیر و شورای مرکزی انجمن های دانشگاه فسا کار خیلی سخت تری نسبت به بقیه دانشگاه ها دارند و به طور کلی شایسته تقدیر هستند.

بگذریم..

البته استعفای من ربطی به ناامید شدن و اسقبال اندک دانشجویان علوم کامپیوتر از برنامه ها ندارد و معتقدم که همیشه باید مثبت اندیش باشیم و مثب اندیشی را چند برابر کنیم (x+).

تا آنجایی که توانستم انرژی خود را برای انجمن گذاشتم و سعی کردم همیشه پرچم انجمن را بالا نگه دارم ولی اینجانب به دلیل مشکلات شخصی، استعفای خود را اعلام می کنم.البته طبق علاقه ای که وبلاگ نویسی دارم همچنان به فعالیت در این حیطه می پردازم.

امیدوارم دبیر جید انجمن و شورای مرکزی با تمام قدرت به کارشان ادامه دهند تا همچنان انجمن علوم کامپیوتر سربلند باقی بماند.

                                                                       

                                                                  شادی تان افزون ، روزگارتان شیریندسته بندی : اخبار انجمن ,

درباره ما

    سلام.ما دانشجویان رشته علوم کامپیوتر دانشگاه فسا هستیم.هدف وبلاگ به اشتراک گذاشتن دست نوشته های ما درباره ی رشته ی علوم کامپیوتر و مباحث دیگر می باشد.

    ایجاد کننده وبلاگ : سینا زندی